Ziraat Bankası Personel Maaşları 2018

Türkiye’nin en eski ve köklü devlet bankalarından biri olan Ziraat Bankası, her yıl çeşitli pozisyonlarda görevlendirilmek üzere personel alımı yapıyor. 2018 yılında da belirlenen kadro sayısında alım yapmayı planlayan Ziraat Bankası personellerinin ne kadar maaş aldıkları da merak edilen maaş konularından birisi durumu haline gelmiştir.

Öncelikli olarak Ziraat Bankası personellerinin genel olarak maaş tanımını yapmak mümkün değildir. Banka bünyesinde çalışan personel gruplarına bakılacak olunur ise; güvenlik görevlisi, gişe görevlisi, bireysel kredi uzmanı, banka şube müdürü, avukat gibi çok sayıda departmanda çalışan personel mevcuttur.

ZİRAAT BANKASI MAAŞLARI 2018

Tabloda verilen maaş değerleri göreve yeni başlayan personellerin tahmini olmak ile birlikte gerçeğe en yakın maaş tutarlarıdır. Elbette aynı pozisyonlarda bankada daha uzun yıllar çalışmış personellerin maaşları kıdem farkından dolayı göreve yeni başlayanlara kıyasla daha da fazladır.

Bu duruma örnek vermek gerekir ise şube müdürü maaşları hakkında net bir şey söylemek mümkün değildir. Çünkü göreve yeni başlayan şube müdürleri 7.000 TL8.000 TL aralığında maaş alır iken daha tecrübeli şube müdürleri daha yüksek miktarlar kazanmaktadırlar.

Bir diğer konu ise Ziraat Bankası uzman yardımcısı maaşları 2018 yılında ne kadar oldu sorusudur. Ziraat Bankası uzman yardımcılığı sınavının ardından uzman yardımcısı olarak göreve başlayan adayların tahmini olarak 2.800 TL ile 3.000 TL aralığında maaş aldığı bilinmektedir. Ancak yılda belirli aralıklarla verilen ek ikramiyeler gibi kazançlar maaşın artmasında etkili olmaktadır.

2 Yorum Yapıldı

Yorum Yaz / Soru Sor
  1. Selda ortakabakçı

    Özel güvenlik görevlisi yim iş başvuru formunuzu bulamadım.bende buradan iş başvurusunu yapmak istedim.

  2. Hiç adil değil bir og4etm3n
    Bu maşı ücreti ile alır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlantılar

Bilgi

İnteraktif maaş portalı sitemizde 2018 yılında geçerli olan güncel maaş bilgilerine ulaşabilirsiniz. Maaşlar ile ilgili düzeltmeleriniz için maaş düzeltme formunu kullanabilirsiniz.