Türkiye İş Bankası Personel Maaşları 2018

Günümüzün en büyük özel bankaları arasında yer alan Türkiye İş Bankası, çok sayıda müşterisi ve kaliteli bankacılık hizmetleri ile operasyonlarını başarı ile sürdüren Türk bankaları arasında yer almaktadır. Operasyon merkezi ya da genel müdürlükler dışında Türkiye İş Bankası şubelerinde; gişe yetkilisi, güvenlik görevlisi, şube müdürü ve şube müdür yardımcısı, temizlik hizmetlisi gibi pozisyonlar bulunmaktadır.

Türkiye İş Bankası personel maaşları 2018 hem banka çalışanlarının hem de bankada çalışmayı planlayanların ya da isteyenlerin merak ettiği bir konudur. Özel sektör olduğundan dolayı İş Bankası çalışan maaşları tamamen kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Ancak işe yeni başlayanların maaşları üç aşağı beş yukarı olmak üzere hemen hemen aynıdır.

  • İş Bankası Gişe Yetkilisi Maaşları 2018,
  • İş Bankası Güvenlik Görevlisi Maaşları 2018,
  • İş Bankası Avukat Maaşları 2018,
  • İş Bankası Şube Müdürü Maaşları 2018,
  • İş Bankası Müfettiş Maaşları 2018 gibi personel maaş detayları ön plana çıkmaktadır.

TÜRKİYE İŞ BANKASI PERSONEL MAAŞLARI

Türkiye İş Bankası gişe görevlisi maaşları 2018 yılında yaklaşık 2.600 TL ile 3.000 TL aralığında değişkenlik göstermektedir. Gişe görevlileri genel olarak İş Bankası’na gelen müşterilerin tahsilat, ödeme, kart işlemleri gibi temel bankacılık işlerinin yapılması hususunda görev almaktadırlar.

Ayrıca İş Bankası güvenlik görevlisi maaşları 2018 yılında da merak edilen çalışan maaşları arasında yer alıyor. Detaylı olarak bahsetmek gerekir ise bankada yeni başlayan güvenlik görevlisi ortalama olarak 2.000 TL ile 2.500 TL aralığında maaş almaktadır. Güvenlik görevlileri ise bankanın gece ve gündüz genel anlamda güvenliğinden ve asayişinden sorumludur.

Bunun ile birlikte İş Bankası uzman yardımcısı maaşları 2018 hakkında daha detaylı bilgiyi ilgili yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Bankada görev yapan İş Bankası şube müdürü maaşları 2018 yılında yaklaşık 5.000 TL ile 7.000 TL civarında maaş almaktadır. Şube müdürünün kıdemi de maaşının belirlenmesinde önemli bir etken olmaktadır. Şube müdürleri ise bankanın genel olarak yönetiminden ve büyük tahsilatların onayından sorumludur.

Hukuk konusunda ise İş Bankası avukat maaşları 2018 öne çıkmaktadır. Banka avukatlarının maaşı ise 3.000 TL ile 4.500 TL aralığındadır. Ancak bu durum yeni başlayanlar için geçerlidir. Bankanın tecrübeli avukatları ise duruma göre daha fazla kazanmaktadır. Avukatların temel görevi bankaların hukuki işlemlerinin yürütülmesi ve takibidir. Aynı zamanda borçluların davaları, icraları ve ihtarları gibi işlerle de ilgilenmektedirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlantılar

Bilgi

İnteraktif maaş portalı sitemizde 2018 yılında geçerli olan güncel maaş bilgilerine ulaşabilirsiniz. Maaşlar ile ilgili düzeltmeleriniz için maaş düzeltme formunu kullanabilirsiniz.