Kuveyt Türk Personel Gişe Yetkilisi Maaşları 2018

Türkiye’de faaliyet gösteren büyük çaplı bankalar arasında yer almakta olan Kuveyt Türk Katılım Bankası, her yıl çeşitli pozisyonlarda personel alımı yaptığı gibi 2018 yılında da gişe yetkilisi, banka güvenlik görevlisi, süreç geliştiricisi uzman yardımcısı, kurumsal iletişim uzman yardımcısı, sızma testi uzmanı gibi çok sayıda pozisyonlarda iş ilanları açmıştır.

Dolayısıyla Kuveyt Türk bankasında çalışmak isteyen kişiler, banka iş ilanlarına başvurmadan önce ya da çalışmak istedikleri pozisyon hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek adına banka pozisyonlarının maaşlarını öğrenmek istemektedirler.

KUVEYT TÜRK PERSONEL MAAŞLARI 2018

Bankadaki çalışan maaşları ortalama bir şekilde üstteki tabloda gösterilmiştir. Bu doğrultuda bankadaki Kuveyt Türk güvenlik görevlisi maaşları 2018 yılında 1.750 TL ile 2.250 TL arasında değişkenlik gösteriyor demek doğru olacaktır.

Aynı şekilde Kuveyt Türk gişe yetkilisi maaşları 2018 ise yaklaşık 2.500 TL ile 3.000 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Kuveyt Türk Katılım Bankasında görev alan mühendis, avukat, teknisyen, insan kaynakları, teknisyen, yazılım mühendisi, bilgisayar mühendisi gibi çok sayıda pozisyonda görev yapanların maaşları ise tecrübesine ve kişisel gelişimine bağlı olarak değişmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlantılar

Bilgi

İnteraktif maaş portalı sitemizde 2018 yılında geçerli olan güncel maaş bilgilerine ulaşabilirsiniz. Maaşlar ile ilgili düzeltmeleriniz için maaş düzeltme formunu kullanabilirsiniz.