İcra Müdürü ve İcra Müdür Yardımcısı Maaşları 2018

Hukuk fakültesi ya da Adalet yüksekokullarındaki bölümlerden mezun olunmak koşuluyla icra müdürü ya da icra müdür yardımcısı olmak günümüzde mümkündür. Son dönemlerde icra müdür yardımcılığı sınavı 2018 yılında çok sayıda kişinin dikkatini çekmektedir. Dolayısıyla bu yüzden de icra müdür yardımcısı maaşları 2018 senesinin merak edilen trendlerinden biri olarak gösterilmektedir.

İCRA MÜDÜR ve YARDIMCISI NE İŞ YAPAR?

Günümüzde gerekli eğitim kriterlerini karşılayan ve 35 yaşını doldurmamış kişiler açılan sınavlar ile birlikte icra müdürü ya da icra müdür yardımcısı olmaya hak kazanırlar. Göreve icra müdür yardımcısı olarak başlayan kişiler de ileride müdürlüğe terfi edebilmektedirler.

İcra müdürü ve yardımcısı meslek adından da kolayca anlaşılacağı üzere icra ile ilgili konuların takibini yapıp gerekli konularda aksiyon almak gibi işlerden sorumludurlar. Haciz kararının uygulanması temel görevlerinden birisi olarak bilinmektedir.

İCRA MÜDÜRÜ MAAŞLARI 2018

Yeni yılda yani icra müdürü maaşı 2018 senesinde ortalama 5.500 TL ile 6.000 TL arasında değişmektedir. Aynı zamanda icra müdür yardımcısı maaşları 2018 yılında 4.500 TL ile 5.500 TL civarındadır.

Eğer evliyseniz ya da çocuğunuz var ise bunun yanı sıra görev yeriniz gibi unsurlar ise icra müdürlüğünde ve yardımcılığında maaşı arttıran etkenlerdendir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlantılar

Bilgi

İnteraktif maaş portalı sitemizde 2018 yılında geçerli olan güncel maaş bilgilerine ulaşabilirsiniz. Maaşlar ile ilgili düzeltmeleriniz için maaş düzeltme formunu kullanabilirsiniz.