Burger King Çalışan Eleman Maaşları 2018

Burger King, dünyanın birçok ülkesinde gıda sektörünün tanınmış firmalarından birisidir. Bu yüzden Burger King şubelerinde çalışan eleman maaşları da merak edilen hususlardan arasınde yer alıyor. Oldukça önemli olan ve ülkemizde de birçok yerde şubesi bulunan Burger King, sürekli olarak personel alımı yapan şirketler arasında başı çekmektedir. Bu tarz fast food restoranlarında çalışıyorsanız ve burada çalışan personellerin maaşlarını merak ediyorsanız, sizin için buna değinmekte fayda buluyoruz.

Burger King Personeli Ne İş Yapar?

Burger King personeli olarak çalışmak istiyorsanız, burada bulunan personellerin müşteriler ile alakalı her türlü işlemi gerçekleştirdiğini söylemek mümkün olacaktır. Müşteriler için kasada durabilir, ya da doğrudan servis bölümünde çalışmaya başlayabilirsiniz. Müşterilerin oturacağı masaların temizlenmesi, kasada müşteri işlemlerinin hızlı bir şekilde geçmesi ve bunun gibi pek çok işlem bizzat Burger King personelleri tarafından gerçekleştirilmektedir.

Burger King Çalışanları Ne Kadar Maaş Alır?

Burger King’te çalışmak istiyorsanız ve Burger King çalışan maaşlarını merak ediyorsanız, başlangıç olarak burada çalışan kişilerin asgari ücret + AGİ ile çalıştıklarını söylemek mümkün olacaktır. Bununla beraber mağaza içerisinde kısa sürede yükselmek mümkündür. Ayrıca personeller çalışma saatlerine ve gösterdikleri performanslara göre prim almaya hak kazanabilmektedir.

Burger King’te çalışmak istiyorsanız, burada part time ya da full time çalışma seçeneklerinin olduğunu bilmeniz gereklidir. Ücretler düşük olsa da öğrenciler için çalışma imkanı sunması sebebiyle, fast food mağazaları çokça tercih edilen mağazalar arasında bulunmaktadır. Siz de buralarda çalışmayı tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlantılar

Bilgi

İnteraktif maaş portalı sitemizde 2018 yılında geçerli olan güncel maaş bilgilerine ulaşabilirsiniz. Maaşlar ile ilgili düzeltmeleriniz için maaş düzeltme formunu kullanabilirsiniz.