Akbank Personel Maaşları 2018

Adana’da 1948 yılında özel sermaye ile kurulmuş olan Akbank, günümüzde kuruluşundan itibaren çok büyük yol kat edip Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olarak gösterilen bankalarımızdan birisidir. Adana’dan sonra İstanbul ve diğer illerimizde de faaliyete geçen Akbank, artık hemen hemen her ilde ve ilçede şubesi bulunan büyük bankalardan birisi haline gelmiştir.

Günümüzde Akbank ve Akbank’a ait olan Aksigorta A.Ş. ve AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. kuruluşlarda çalışan çok sayıda personel bulunmaktadır. Özellikle Akbank gişe yetkilisi maaşları 2018 yılında en çok merak edilen hususlardan biri olarak görülmektedir.

Akbank personel maaşları arasında merak edilenler:

  • Akbank Gişe Yetkilisi Maaşları 2018,
  • Akbank Avukat Maaşları 2018,
  • Akbank Güvenlik Görevlisi Maaşları 2018,
  • Akbank Şube Müdürü Maaşları 2018

pozisyonlarıdır. Dolayısıyla biz de sizler için en faydalı ve güncel Akbank personel maaşlarını tablo şeklinde hazırladık. Aşağıdaki tablodan Akbank personellerinin güncel maaşlarını görmeniz mümkündür.

AKBANK PERSONEL MAAŞLARI 2018

Tablodan da görüleceği üzere Akbank güvenlik görevlisi maaşları 2018 yılında ortalama net olarak 2.000 TL ile 2.500 TL arasındadır. Bunun ile birlikte Akbank gişe yetkilisi maaşı 2018 ise 2.500 TL ve 3.000 TL aralığında bilinmektedir.

Akbank özel bir banka olduğu için alımları kamu bankalarına alımlar gibi aynı şekilde olmamaktadır. Dolayısıyla Akbank personel maaşları da anlaşmalara bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Elbette şube müdürü, avukat, teknisyen, mühendis gibi üst düzey Akbank personel maaşlarının 7.000 TL ve üzeri olduğunu söylemek mümkündür.

  1. Güvenlik maaşları ne 2000 lirası allah aşkına nerden öğrendiniz bunu su an net maaş 1674 tl koskoca bankanın parasını koruyosun aldigin para bu bide tam 4 seneden beri yemek kartlarına aynı meblağ yükleniyor sanki 4 senden beri fiyatlar hiç değişmedi yazıklar olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bağlantılar

Bilgi

İnteraktif maaş portalı sitemizde 2018 yılında geçerli olan güncel maaş bilgilerine ulaşabilirsiniz. Maaşlar ile ilgili düzeltmeleriniz için maaş düzeltme formunu kullanabilirsiniz.